Ми маленькі українці

Коли закінчується навча­ль­ний рік, для школярів почи­на­ється весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі со­нячні дні вдома перед теле­ві­зором і комп’ютером – це зали­шитися без гарних емоцій, різноманітних роз­ваг, бо ж літо – це час, коли ді­­ти мають можливість від­по­чити від шкільних кло­потів.

         Тому після закінчення  навчального року починають свою роботу відпочинкові табори з денним перебуванням дітей. На сьогод­ніш­ній день літній відпочинок дітей у  табо­рах – це добре на­ла­год­жений процес, який з кож­ним роком все біль­ше удо­с­­ко­на­люється, тому що дітям необхідно все нове, однією ж і тією самою грою чи конкурсом  не здивуєш сучасних діток. Цього року також запрацював відпочинковий табір з денним перебуванням  «Україна»  на базі Надточаївського НВК. Головна мета педагогічних працівників табору була націлена на плекання в учнів любові до своєї Батьківщини, свого рідного краю, так як Україна у нас єдина  та неповторна.

Ді­ти із задоволенням відві­дували цей табір, ро­бота якого була насичена різно­маніт­ними цікавими подіями: що­ден­ними конкурсами, розва­гами, змаганнями, екскурсіями тощо.

Скільки цікавого діти встигли  відвідати та побачити за дану табірну зміну, навіть спробували себе у ролі телеведучих та журналістів завдяки працівникам  редакції Шполянського районного телебачення та радіомовлення, які змістовно та цікаво пояснили та показали як відбувається запис телепередач та монтаж відео фрагментів, відвідали Шполянський краєзнавчий музей, де познайомилися з історією рідного краю. Цікавою та найсмачнішою екскурсією була подорож до Шполянського заводу продтоварів, де діти не лише побачили як відбувається виготовлення харчової продукції у цехах, а й змогли провести дегустацію смаколиків. Тому вихованці Надточаївсього НВК щиро дякують всім закладам, які прийняли наших діток на екскурсію та провели її на найвищому рівні, за всі ті приємні емоції та смачні подарунки, які діти отримали.

2222222222